hipoalergiczny24.pl

Blog o modzie, urodzie i zdrowiu

makijaż wieczorowy
Uroda

Jak wykonać makijaż sylwestrowy?

My kobiety potrafimy rozpocząć przygotowania do sylwestra już na kilka miesięcy przed nadejściem stycznia. Wolimy wszystko sobie dokładnie zaplanować. Najpierw wybieramy kreację, w której pojawimy się na imprezie, następnie dopasowujemy do niej buty i inne dodatki, a na sam koniec obmyślamy swój makijaż wieczorowy, który na wszystkich musi zrobić jak największe wrażenie. Na wykonanie perfekcyjnego make-upu przeznaczmy więc przynajmniej te pół godziny. W tym czasie na spokojnie zdołamy się upiększyć i zadbamy o to, by efekt był absolutnie perfekcyjny.

Makijaże okolicznościowe są bardzo zróżnicowane. Niektóre stawiają wyłącznie na mocno podkreślone oko w stylu smokey eye, inne z kolei pozostawiają oczy niemalże puste, a zaznaczają wyłącznie same usta. To my musimy wiedzieć, jak chcemy wyglądać. Jeżeli nasz sylwestrowy strój jest mało efektowny, spokojnie możemy poszaleć nieco bardziej na twarzy i zdecydować się na jednoczesne mocniejsze podkreślenie ust oraz oczu. Zachowajmy po prostu pewne proporcje w swoim wyglądzie. Jeżeli nasza kreacja sylwestrowa jest bardzo efektowna, wykonajmy prosty i klasyczny makijaż wieczorowy. Dobrym wyborem będzie ten w kolorze nude. Beżowe jasne odcienie przepięknie połączą się z każdym typem karnacji i nie odwrócą uwagi od samej sukienki, która powinna grać tutaj pierwsze skrzypce.

Zawsze możemy też wybrać się na makijaż okolicznościowy do profesjonalnej kosmetyczki. To również jest dobry pomysł, zwłaszcza jeśli na co dzień nie malujemy się zbyt mocno i nie potrafimy tego robić.

Przeczytaj więcej na bestmakeup.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.