hipoalergiczny24.pl

Blog o modzie, urodzie i zdrowiu

Uroda

Co ubrać na pierwszą randkę? – wygodnie czy modnie?

Pierwsza randka to okazja do oczarowania sobą swojego przyszłego partnera. Każdy chce wypaść jak najlepiej i nie popełnić gafy. Przygotowania wrą pełną parą od wybrania miejsca spotkania po dobranie odpowiednich dodatków do stroju. A co ubrać na pierwszą randkę?

Elegancko czy codziennie?

Wybór stylizacji na pierwszą randkę jest kwestią indywidualną oraz zależną od okoliczności. Idąc na randkę do kina warto postawić na styl bardziej sportowy i codzienny. Dżinsy i sweter? Jeśli zależy nam na ukazaniu się ze swojej bardziej naturalnej i ,,wyluzowanej” strony, świetne okażą się nieprzesadzone stylizacje. Do tego błyszczyk na ustach i lekko pofalowane włosy, a już się prezentuje swobodnie, ale z klasą.
Podczas spotkania w restauracji, a nawet zwykłej kawiarni, strzałem w dziesiątkę okażą się eleganckie fasony. Żakiety, koszule czy sukienki o bardziej wytrawnych krojach podbiją serce wybranka.
Trzeba pamiętać, że jest to randka, a nie rozmowa o pracę. Swoboda jest najważniejsza, ponieważ tylko będąc sobą, oczarujemy swojego wybranka.

Sukienka czy spodnie?

Sukienki i spódnice kojarzą się z kobiecością i delikatnością. Podczas ładnej pogody uwypuklą atuty naszej sylwetki. Panie niezwykle dumne ze swoich nóg mogą postawić na zwiewne sukienki albo modne fasony spódnic. Opinająca spódnica i przylegająca bluzka podkreślą wcięcie w talii. W przypadku luźnych sukienek, można uwidocznić talię poprzez delikatny pasek. Warto jednak pamiętać o zasadach przyzwoitości i o dobrym smaku, dbając by sukienka czy spódnica nie była za krótka.
Spodnie świetnie sprawdzą się na spacer, głównie w chłodniejszych porach roku. Oszałamiające kobiece spodnie garniturowe podbijają serca kobiet i na pewno spodobają się wybrankowi, który dostrzeże w swojej randce niezależną i zdecydowaną kobietę.

Szpilki czy trampki?

Każda kobieta posiada wiele rodzajów butów. Z tego powodu może głowić się godzinami, w jakim obuwiu pójść na pierwszą randkę. Pierwszym czym powinno się kierować to wygoda. Randka w parku i wysokie szpilki? Może skończyć się to niepotrzebnymi otarciami i dyskomfortem. Randki w parkach, kinach czy barach lepiej zostawić balerinom, jesiennym sztybletom lub butom sportowym. Obuwie na niewysokim obcasie również się sprawdzi. Wysokie szpilki będą zjawiskowo prezentowały się w restauracjach. Wtedy zdając sobie sprawę, że głównie będzie się siedziało przy pysznej kolacji i w dobrym towarzystwie, ubranie swoich ulubionych obcasów sprawdzi się świetnie. W razie jednak obaw o niewygodę, można spakować do torby parę balerin. Będzie to wyglądało bardziej elegancko niż stawianie nieporadnych kroków z powodu bólu.