wyszukiwarka zaawansowana
wyszukiwarka zaawansowana
Do darmowej dostawy brakuje jeszcze 200

Środki do mycia toalet

Sprzątanie łazienki może nie należy do najprzyjemniejszych zajęć. A wiadomo nie od dziś, że każdy lubi  załatwiać się w czystej łazience. Regularnie czyszcząc wszystkie elementy wnętrza i nie dopuszczając do zaniedbań, możemy przestać się martwić uporczywym myciem. Środki czystości przeznaczone do łazienek pozwolą bez trudu pozbyć się zabrudzeń, bakterii oraz grzybów.

Usuwanie kamienia z toalety

Zachowanie czystości w toalecie wymaga codziennej dawki pracy. Jednak dzięki naszym staraniom miejsce to będzie przyjazne dla każdego mieszkańca domu. A przebywanie w nim nie będzie groziło naszemu zdrowiu. Sprawą priorytetową powinna być, zatem codzienna dezynfekcja sedesu. Muszlę powinniśmy myć przy pomocy preparatów zawierających silne substancje czynne. Ich butelki mają specjalne zakończenia, co ułatwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Zewnętrzną część muszli możemy natomiast przetrzeć specjalnymi chusteczkami nasączonymi płynem dezynfekcyjnym. Warto też, codziennie wieczorem zalać sedes płynem do czyszczenia toalet i pozostawić tak na całą noc. Pamiętajmy też o opuszczaniu deski klozetowej, co ogranicza przemieszczanie się obecnych w sedesie bakterii poza sedes. Ponadto powinniśmy stosować, na co dzień zawieszki, kostki toaletowe lub też krążki do spłuczki WC. Te oraz inne akcesoria pomagające utrzymać czystość w toalecie,

Pierwszym krokiem do zachowania higienicznej czystości jest opuszczanie deski sedesowej przed uruchomieniem strumienia wody. Każdy domownik oraz gość powinien o tym pamiętać. Natomiast tak naprawdę to nie wystarczy, by usunąć zarazki z wnętrza ubikacji. Z tej racji używamy środków chemicznych w celu ich całkowitego usunięcia.

Do tego celu służą specjalne preparaty do czyszczenia toalet. Te specyfiki mają specjalną półpłynną  konsystencję, które sprawiają, że nie spływają one wprost do wnętrza muszli. A osadzają się na ściankach sedesu. Pozostawione przez dłuższy czas – na przykład na noc – mają za zadanie unicestwić mikroorganizmy. Takie, które umiejscowiły się w zakamarkach toalety. Z tego względu preparaty czyszczące mają specjalnie wyprofilowany kształt dozownika. Taki, który dopasowany jest do aplikowania preparatów w trudno dostępnych miejscach. Jakimi są wywinięcia sedesu.

Tego typu ochrona będzie konieczna również wtedy, gdy będziemy  czyścić toaletę. Po upływie czasu poprawiamy wygląd muszli klozetowej za pomocą specjalnej szczotki. Kończąc czyszczenie wnętrza toalety, należy wypłukać pod strumieniem wody nie tylko rękawice i szczotkę. A także pojemnik na nią, w którym gromadzi się zanieczyszczona woda.

Osady kamienne, które gromadzą się w toalecie, możemy zlikwidować za pomocą środków do czyszczenia toalety. W sklepie hipoalergiczny znajdziemy specyfiki, którymi wyczyścimy naszą łazienkę. Skład tych produktów jest w 100% naturalny. Płyny do toalet są całkowicie naturalne i biodegradowalne. A także nie były testowane na zwierzętach.

Czytaj więcej
Opcje przeglądania
Cena
  • od: 0 do: 150
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl