wyszukiwarka zaawansowana
wyszukiwarka zaawansowana
Do darmowej dostawy brakuje jeszcze 200

Spray UV dla mężczyzn

O każdej porze roku należy dbać o siebie. Jeżeli ciepło i słońce skuszą Cię do wyjścia na powietrze to nie zapomnij użyć sprayu do opalania. Ten  kosmetyk zapewni odpowiednią ochronę skóry i bezpieczną zabawę.

Słońce ma pozytywny wpływ na wygląd i samopoczucie człowieka, jest niezastąpionym źródłem zdrowia i energii. Promienie słoneczne powodują przyspieszenie przemiany materii, wspomagają usuwanie toksyn z organizmu. A także korzystnie wpływają na ośrodkowy układ nerwowy. Pod wpływem promieniowania UVB organizm produkuje nieodzowną nam witaminę D, która wpływa na ogólną wytrzymałość kości. Spędzanie czasu na dworze i ruch na świeżym powietrzu są, zatem przyjemne i korzystne w każdym wieku.

Na świeżym powietrzu coraz częściej przebywają mężczyźni, w słoneczne dni chętnie spacerują, relaksują oraz uprawiają sport. Chociaż światło jest ważne dla zdrowego rozwoju, słońcem należy cieszyć się rozsądnie.  Spraye do opalania są szczególnie wygodne i popularne z uwagi na niezwykłą łatwość użycia. Spray do opalania zapewnia długotrwałą ochronę przed uszkodzeniem komórek i zapobiega powstawaniu nowotworów skóry. Proste i praktyczne w użyciu spraye do opalania zapewniają szybką. A także niezawodną ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB.

Ochona UV

Jednakże intensywne i nieroztropne korzystanie z kąpieli słonecznych może być szkodliwe zarówno dla naszej skóry, jak i zdrowia. Do negatywnych skutków nadmiernego i niewłaściwego opalania zaliczamy m.in. alergie i poparzenia skórne, przebarwienia, a także fotostarzenie. Jednym ze sposobów na zmniejszenie efektów szkodliwego działania jest stosowanie preparatów ochronnych z filtrami UV.  Wielu mężczyzn preferuje spraye, które nie są tak tłuste, jak niektóre balsamy do opalania. Istotny jest jednak czas posmarowania się. Każdy kosmetyk należy nałożyć na skórę ok. 20 minut przed opalaniem. Tyle, właśnie czasu kosmetyki potrzebują, by wchłonąć się i zacząć działać.

Wybierając produkty do ochrony przeciwsłonecznej ważny jest właściwy filtr SPF. Im jego wartość jest wyższa, tym większą daje ochronę przeciwsłoneczną. U osób o jasnej karnacji zaleca się stosowanie filtrów SPF o wartości nawet 50. Po to, aby nie doprowadzić do poparzeń i zaczerwienienia skóry. Dla osób o ciemnej karnacji wystarczą produkty przeciwsłoneczne SPF 30.

W naszym sklepie również panowie znajdą odpowiedni kosmetyk dla siebie. Są to przede wszystkim kosmetyki marki Alphanova. W sklepie znajdziemy również spray UV z odpowiednimi filtrami np.: filtr  15,30 oraz te wyższe. Spraye do opalania są szczególnie łatwe w użyciu i hamują szkodliwe działanie silnego promieniowania słonecznego. Po prostu rozpyl produkt ochrony przeciwsłonecznej na skórę, rozetrzyj i ciesz się znakomitą ochroną.

Czytaj więcej
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od: 0 do: 150
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl