wyszukiwarka zaawansowana
wyszukiwarka zaawansowana
Do darmowej dostawy brakuje jeszcze 200

Perfect House Zestaw Sprzątanie Na Całego + GRATIS

Cena: 80,85 zł 80.85
 
Ocena: 4.9 / 5 (29 opinie )
Mała ilość produktów
Wysyłka w ciągu
Ilość - + szt.
Zyskujesz 8 pkt [?]
do schowka
Dostawa od 9.48zł! szczegóły dostawy Odbiór osobisty: 0,00 zł
Paczkomaty: 9,48 zł
Kurier 48h: 12,50 zł
Kurier 24h: 15,00 zł
Kurier 48h za pobraniem: 15,99 zł
Kurier 24h za pobraniem : 17,99 zł
Darmowe paczkomaty przy zamówieniu powyżej 99zł!
Darmowy Kurier przy zamówieniu powyżej 200zł!
WYSYŁAMY RÓWNIEŻ ZA GRANICĘ

Opis

Opis: Zestaw Sprzątanie Na Całego + GRATIS

Zestaw składa się z:

1.

Żel do mycia podłóg

Pojemność: 500ml

Opis: Żel do mycia podłóg Perfect House, należy do serii środków przeznaczonych do czyszczenia naszego domowego zacisza. Polski producent przy tworzeniu preparatów kierował się wysoką skutecznością, jakością komponentów a także niebanalnym zapachem, który towarzyszy procesowi sprzątania. Żel do mycia podłóg charakteryzuje się silnym i skoncentrowanym działaniem, dzięki czemu wszelkie zabrudzenia szybko zmyjesz z powierzchni gładkich takich jak płytki czy gres. Podłoga nie tylko stanie się doskonale czysta ale również atrakcyjnie lśniąca i dodatkowo wypielęgnowana. A zapach unoszący się w pomieszczeniu zwieńczy cały proces sprzątania. Od teraz mycie podłóg będzie twoją ulubioną czynnością.

Przeznaczenie: Żel przeznaczony jest do mycia podłóg gładkich – gresu, płytek, PCV. Usuwa zabrudzenia, kurz, przyschnięte błoto, plamy po łapkach domowych pupili.

Właściwości i cechy: Żel do mycia podłogi jest niezwykle wydajny i bardzo wygodny w użyciu. Zapach, który się roznosi w trakcie sprzątania umila tę nie zawsze lubianą czynność. Po umyciu podłoga pozostanie czysta, delikatnie nabłyszczona, bez kłopotliwych smug i zacieków. Środek przyspiesza wysychanie podłogi nadając im piękny świeży wygląd. Produkt posiada neutralne pH wobec ludzkiej skóry i nie drażni – dlatego z całą przyjemnością można po takiej czystej podłodze biegać boso.

Sposób użycia: 10 ml żelu wlej do wiadra z ok. 3 litrami ciepłej wody. Umyj podłogę dobrze odsączonym mopem. Unikaj rozlania. Nie wymaga spłukiwania. Przed pierwszym użyciem wykonaj próbę na niewidocznej części podłogi, jeśli po kilku minutach nie zauważysz niepożądanej reakcji, możesz przystąpić do mycia. Teraz pozostaje się cieszyć luksusową czystością w twoim domu.

Korzyści: Wydajny, skuteczny i wysokiej jakości produkt oferowany w doskonałym przedziale cenowym.

2.

Płyn do mycia podłóg drewnianych

Pojemność: 500ml

Opis: Płyn do mycia podłóg Perfect House, należy do serii środków przeznaczonych do czyszczenia naszego domowego zacisza. Polski producent przy tworzeniu preparatów kierował się wysoką skutecznością, jakością komponentów a także niebanalnym zapachem, który towarzyszy procesowi sprzątania. Płyn do mycia podłóg charakteryzuje się silnym i skoncentrowanym działaniem, dzięki czemu wszelkie zabrudzenia szybko zmyjesz z powierzchni drewnianych i drewnopodobnych. Podłoga nie tylko stanie się doskonale czysta ale również atrakcyjnie lśniąca i dodatkowo wypielęgnowana. A zapach unoszący się w pomieszczeniu zwieńczy cały proces sprzątania. Od teraz mycie podłóg będzie twoją ulubioną czynnością.

Przeznaczenie: Płyn przeznaczony jest do mycia lakierowanych podłóg drewnianych oraz paneli. Usuwa zabrudzenia, kurz, przyschnięte błoto, plamy po łapkach domowych pupili.

Właściwości i cechy: Płyn do mycia podłogi jest niezwykle wydajny i bardzo wygodny w użyciu. Zapach, który się roznosi w trakcie sprzątania umila tę nie zawsze lubianą czynność. Po umyciu podłoga pozostanie czysta, delikatnie nabłyszczona, bez kłopotliwych smug i zacieków. Regularne użycie płynu zabezpieczy drewno przed wchłanianiem wody, sprawi że polepszy się jego wygląd oraz że będzie odporniejsze na kolejne zabrudzenia. Płyn posiada neutralne pH wobec ludzkiej skóry i nie drażni – dlatego z całą przyjemnością można po takiej czystej podłodze biegać boso.

Sposób użycia: 50 ml płynu wlej do wiadra z ok. 2 litrami ciepłej wody. Umyj podłogę dobrze odsączonym mopem. Unikaj rozlania. Nie wymaga spłukiwania. Płyn nie nadaje się do mycia drewna nie lakierowanego ani woskowanego. Przed pierwszym użyciem wykonaj próbę na niewidocznej części podłogi, jeśli po kilku minutach nie zauważysz niepożądanej reakcji, możesz przystąpić do mycia. Teraz pozostaje się cieszyć luksusową czystością w twoim domu.

Korzyści: Wydajny, skuteczny i wysokiej jakości produkt oferowany w doskonałym przedziale cenowym.

3.

Mleczko do mycia i pielęgnacji mebli drewnianych

Pojemność: 450ml

Opis: Mleczko do czyszczenia i pielęgnacji mebli Perfect House, należy do serii środków do czyszczenia naszego domowego zacisza. Polski producent przy tworzeniu preparatów kierował się wysoką skutecznością, jakością komponentów a także niebanalnym zapachem, który towarzyszy procesowi sprzątania. W efekcie otrzymaliśmy mleczko nie tylko doskonale czyszczące lecz równie dobrze pielęgnujące drewniane meble. Może być stosowane do powierzchni lakierowanych, woskowanych, błyszczących i matowych a także do laminatów i oklein. Mleczko posiada neutralne dla skóry dłoni pH, jest łagodne i nie drażni naskórka.

Przeznaczenie: Mleczko dedykowane jest do czyszczenia wymagających mebli drewnianych a także drewnopochodnych – laminowanych i oklein. Usuwa kurz, ślady palców i wszelkie inne zabrudzenia.

Właściwości i cechy: Mleczko charakteryzuje się wysoką wydajnością, doskonale i wygodnie się aplikuje za pomocą dołączonego aplikatora. Meble odzyskują błysk, atrakcyjną czystość i świeżość. Mleczko nie tworzy smug, zacieków ani jasnego nalotu, doskonale zabezpieczając drewno przed wchłanianiem wody oraz działaniem słońca oraz ponownym zabrudzeniem w postaci osiadającego kurzu. Twój stary drewniany mebel może znów zachwycić cię swoim urokiem.

Sposób użycia: Za pomocą atomizera nanieś niewielką ilość preparatu na czyszczona powierzchnię, rozpyl równomiernie, następnie suchą i czystą szmatką dokładnie rozprowadź preparat aż do wyschnięcia. Przed pierwszym użyciem wykonaj próbę na niewidocznej części mebla. Nie nadaje się do czyszczenia mebli nielakierowanych. Nie wymaga polerowania.

Korzyści: Wydajny, skuteczny i wysokiej jakości produkt do czyszczenia drewnianych mebli w doskonałym przedziale cenowym.

4.

Płyn do mycia kuchni

Pojemność: 500 ml.

Opis: Płyn do mycia kuchni Perfect House, należy do serii środków do czyszczenia naszego domowego zacisza. Polski producent przy tworzeniu preparatów kierował się wysoką skutecznością, jakością komponentów a także niebanalnym zapachem, który towarzyszy procesowi sprzątania. W efekcie otrzymaliśmy płyn doskonale czyszczący i nie wymagający nakładu siły. Oszczędzasz czas, energię a także gotówkę. Twoja kuchnia lśni od teraz nieskazitelną czystością.

Przeznaczenie: Środek przeznaczony jest do skutecznego czyszczenia urządzeń kuchennych – lodówki, kuchenki, piekarnika, płyt gazowych i elektrycznych, okapów a nawet płytek ściennych i kosza na śmieci.

Właściwości i cechy: Płyn charakteryzuje się wysoką wydajnością, doskonale i wygodnie się aplikuje za pomocą dołączonego aplikatora. Dokładnie usuwa nawet trudne zabrudzenia z lepkiego tłuszczu, kuchennego brudu, zacieki z wody czy inne pozostałości. Wygodny i prosty środek do łatwego utrzymania czystości. Płyn nie pozostawia po sobie kłopotliwych smug, czyszczone powierzchnie odzyskują piękny blask a w powietrzu unosi się przyjemny odświeżający aromat.

Sposób użycia: Za pomocą atomizera nanieś niewielką ilość preparatu bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię, rozpyl równomiernie, w przypadku mocnych zabrudzeń odczekaj kilka minut, następnie suchą i czystą szmatką dokładnie przetrzyj. Nie wymaga szorowania. W przypadku powierzchni posiadającej kontakt z żywnością – powierzchnię należy przemyć czystą wodą. Podobnie postępuj w przypadku czyszczenia stali nierdzewnej. Użycie płynu nie wskazane jest do powierzchni z drewna – zastosuj tutaj Mleczko do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni drewnianych.

Korzyści: Wydajny, skuteczny i wysokiej jakości produkt do czyszczenia w doskonałym przedziale cenowym.

5.

Płyn do mycia powierzchni szklanych

Pojemność: 500 ml.

Opis: Płyn do mycia szkła Perfect House, należy do serii środków do czyszczenia naszego domowego zacisza. Polski producent przy tworzeniu preparatów kierował się wysoką skutecznością, jakością komponentów a także niebanalnym zapachem, który towarzyszy procesowi sprzątania. W efekcie otrzymaliśmy płyn doskonale czyszczący i nie wymagający nakładu siły. Oszczędzasz czas, energię a także gotówkę. Szyby są kryształowo przejrzyste, nie przywiera do nich kurz ani para.

Przeznaczenie: Środek przeznaczony jest do czyszczenia szyb okiennych i samochodowych, luster, innych powierzchni szklanych, emaliowanych, kryształów, płytek ściennych o wysokim połysku, płyt ceramicznych oraz indukcyjnych.

Właściwości i cechy: Płyn charakteryzuje się wysoką wydajnością, doskonale i wygodnie się aplikuje za pomocą dołączonego aplikatora. Dokładnie usuwa nawet trudne zabrudzenia z kurzu, brudu, zacieki z wody czy tłuszcz. Wygodny środek do łatwego utrzymania czystości. W przypadku silnych zanieczyszczeń najpierw użyj Płynu do czyszczenia kuchni. Płyn nie pozostawia po sobie kłopotliwych smug, czyszczone powierzchnie odzyskują piękny blask. Nie osiada na nich para, a przyjemny zapach unosi się w powietrzu jeszcze przez długie chwile.

Sposób użycia: Za pomocą atomizera nanieś niewielką ilość preparatu bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię, rozpyl równomiernie, następnie suchą i czystą szmatką dokładnie przetrzyj. Nie wymaga szorowania.

Korzyści: Wydajny, skuteczny i wysokiej jakości produkt do czyszczenia w doskonałym przedziale cenowym.

6.

Płyn do mycia łazienki

Pojemność: 500 ml.

Opis: Płyn do mycia łazienki Perfect House, należy do serii środków do czyszczenia naszego domowego zacisza. Polski producent przy tworzeniu preparatów kierował się wysoką skutecznością, jakością komponentów a także niebanalnym zapachem, który towarzyszy procesowi sprzątania. W efekcie otrzymaliśmy płyn doskonale czyszczący i nie wymagający nakładu siły. Oszczędzasz czas, energię a także gotówkę.

Przeznaczenie: Środek przeznaczony jest do czyszczenia armatury łazienkowej, płytek ceramicznych, fug, kabiny prysznicowej oraz pozostałych powierzchni ceramicznych czy akrylowych. Do mycia luster i szyb rekomendujemy z tej samej serii – płyn do mycia powierzchni szklanych.

Właściwości i cechy: Płyn charakteryzuje się wysoką wydajnością, doskonale i wygodnie się aplikuje za pomocą dołączonego aplikatora.Dokładnie usuwa zabrudzenia z mydła, wszelki osad, kamień czy zacieki z wody. Nie narusza czyszczonej powierzchni, nie odbarwia, nie sprawia że traci swoją pierwotną trwałość. Nie tworzy rys ani zacieków. Wygodny środek do łatwego utrzymania czystości. W przypadku sinych zabrudzeń wystarczy nanieść płyn bezpośrednio, odczekać kilka minut, następnie przetrzeć wilgotną szmatką.

Sposób użycia: Za pomocą atomizera nanieś niewielką ilość preparatu bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię, rozpyl równomiernie, następnie suchą i czystą szmatką dokładnie przetrzyj. Nie wymaga szorowania.

Korzyści: Wydajny, skuteczny i wysokiej jakości produkt do czyszczenia w doskonałym przedziale cenowym.

7.

Płyn do mycia naczyń

Pojemność: 500 ml.

Opis: Płyn do mycia naczyń Perfect House, należy do serii środków przeznaczonych do czyszczenia naszego domowego zacisza. Polski producent przy tworzeniu preparatów kierował się wysoką skutecznością, jakością komponentów a także niebanalnym zapachem, który towarzyszy procesowi sprzątania. Płyn do mycia naczyń charakteryzuje się silnym i skoncentrowanym działaniem, dzięki czemu wszelkie zabrudzenia szybko zmyjesz z powierzchni naczyń, dodatkowo jest niezwykle łagodny dla skóry dłoni i wspaniale pachnie. Bardzo wydajny produkt.

Przeznaczenie: Płyn przeznaczony jest do mycia wszelkich naczyń – szklanych, kryształowych, plastikowych, ze stali nierdzewnej, teflonowych, emaliowanych czy ceramicznych. Do usuwania nawet ciężkich zabrudzeń jak przypalone resztki, tłuszcz etc.

Właściwości i cechy: Płyn jest bardzo wydajny, wystarczy zaledwie niewielka ilość na gąbce by dokładnie umyć np. naczynia po obiedzie. Nie pozostawia po sobie smug, naczynia aż skrzypią czystością i pięknie błyszczą. Płyn usuwa także wszelkie zapachy po jedzeniu, nie niszczy dłoni i fajnie pachnie. Opakowanie posiada ekonomiczną i wygodną pompkę, która dozuje tylko tyle płynu ile potrzeba. Nawet przy regularnym myciu płyn starcza na długi okres.

Sposób użycia: Wyciśnij jedną zawartość pompki na wilgotną gąbkę, spień i umyj naczynia tak jak zwykle. Dokładnie opłucz pod bieżącą wodą. W przypadku mocnych przyschniętych, zabrudzeń nanieś lekko rozcieńczony płyn na plamę i pozostaw na kilka minut. Po tym czasie usuniesz zabrudzenie bez szorowania.

Korzyści: Wydajny, skuteczny i wysokiej jakości produkt oferowany w doskonałym przedziale cenowym.

Ściereczka z mikrofibry (Gratis)

Ilość: 1 sztuka

Kolor ściereczki może się różnić od tego na zdjęciu (wybierany jest losowo)

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl