wyszukiwarka zaawansowana
wyszukiwarka zaawansowana
Do darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
W kilku słowach kim jesteśmy

Nasz zespół Hipoalergiczny24.pl składa się z czterech osób. Na co dzień tworzymy paczkę przyjaciół, których łączy nie tylko podobny sposób patrzenia na otaczający świat. Wszyscy jesteśmy alergikami. Gdyby przyszło nas podsumować jednym zdaniem zapewne by ono brzmiało: „Uczuleni na wszystko poza szczęściem”. Faktycznie - alergiczny katar, łzawiące oczy, wysypki, pokrzywka, podrażnienia skórne a nawet nawet nietolerancja pokarmowa są nam personalnie doskonale znane. Nie spodziewaliśmy się, że to właśnie początkowo znienawidzona alergia wytyczy nam ścieżkę rozwoju zawodowego i określi sposób na życie.

Każde z nas posiadło wiedzę w temacie środków drażniących naszą skórę, wymienialiśmy się doświadczeniami i obserwacją. Stworzyliśmy listę szczególnie udanych produktów hipoalergicznych, która cały czas jest aktualizowana i poszerzana.

Po kolejnym zapytaniu ze strony przyjaciół, krewnych czy znajomych o przyjazne kosmetyki dla alergików np. dla atopowego dziecka, olejek do opalania, balsam czy szampon dla alergika, ze zdziwieniem odkryliśmy, że nasza wiedza i postrzeganie ma znaczenie i może nieść korzystne, wymierne efekty dla innych osób - zwłaszcza zagubionych w obszernym temacie składów i oszołomionych ilością „ekologicznych” produktów dostępnych na rynku.

Stąd wzięła się decyzja o otwarciu sklepu internetowego, który daje możliwość zaprezentowania kosmetyków dla alergików w poszerzony sposób. Staramy się by każdy oferowany produkt hipoalergiczny został opatrzony składem, dokładnym i rzeczowym opisem wraz z posiadanymi certyfikatami jakości i nagrodami. W opisie znajdują się także informacje o pojemności, a także o właściwościach danego produktu.

Cieszymy się z wciąż rosnącego zainteresowania produktami ekologicznymi. Bacznie śledzimy pojawiające się na rynku nowości. Dbamy, by oferta dostępnych kosmetyków stale i atrakcyjnie się powiększała. W doborze hipoalergicznych produktów przyjęliśmy rygorystyczne kryteria – po pierwsze jakość! Każdy kosmetyk lub produkt jest starannie analizowany niczym trafi na naszą listę. Nie sugerujemy się opiniami hurtowników, dla nas ważny jest Klient i jego potrzeby. Po drugie - skład i zawartość substancji aktywnych w oferowanych kosmetykach. Po trzecie – uwiarygodnione rekomendacje użytkowników. Niejednokrotnie produkty hipoalergiczne testujemy na sobie – cztery opinie, ale warunkiem jest jednomyślna decyzja.

Jeśli posiadasz wątpliwości lub pytania w kwestii doboru właściwego kosmetyku - jesteśmy tu żeby Ci pomóc. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, przez chat lub e-mail sklepu.

Wybrane produkty wyślemy najprawdopodobniej jeszcze tego samego dnia, co oznacza, że już nazajutrz możesz się nimi cieszyć. Oferujemy dla naszych Klientów darmową wysyłkę kurierską za zakupy powyżej 200 zł i do wybranego paczkomatu kiedy kwota zakupów przekroczy 99 zł. Można także osobiście zgarnąć upatrzone produkty z półeczki w naszym sklepie stacjonarnym w Starych Babicach na Rynku Głównym nr 15.

Wszystkie nowości dla w sklepie prezentujemy w Newsletterze i na naszej stronie Facebooka – Między nami Alergikami. Ciekawe i rzeczowe informacje wolne od sponsoringu znajdziesz także na naszym Blogu.Jeśli z jakiegoś powodu chcesz zwrócić zakupiony towar, przyjmiemy go do 14 dni, ale prosilibyśmy o wcześniejszy kontakt z informacją dlaczego produkt nie spełnił Twoich oczekiwań. Jak już się spodziewasz Twoja opinia jest dla nas istotna.

Zapraszamy!

A oto team Hipoalergiczny24.pl 😊

Damian – jest naszym mózgiem, głównym procesorem, kołem napędowym i najlepszym mentorem. Twardy negocjator dla hurtowników i producentów, pod względem jakości kosmetyków dla alergików - nie uznający kompromisów. Dla nas najlepszy przyjaciel, uczuciowo zawsze powyżej 36,6.

Sebastian - człowiek który nigdy nie zasypia – skoordynuje wszystko czego się dotknie, zawsze czujny i przytomny- pytaliśmy co pije w tym swoim żółtym kubeczku i gdzie to można dostać, ale to chyba większa tajemnica niż lokalizacja Atlantydy. Sebastian jest dla nas wszystkich siłą motoryczną, podporą i inspiracją. Zawsze znajduje właściwe rozwiązania.

Anita - ubiera wiedzę o produktach hipoalergicznych w słowa, a także tłumaczy na zrozumiały, elitarny język zwany Ingredients. Główna entuzjastka a zarazem malkontentka ekologicznych produktów. Potrafi zwęszyć ciekawy kosmetyk na odległość. Strzyże uszami na hasło „olejek migdałowy”.

Magda – najczulsza osoba w naszym zespole – władczyni powietrza zamkniętego w folię i kilometrów taśmy klejącej. To właśnie ona starannie i umiejętnie swoimi paluszkami przygotowuje kosmetyki do podróży, by cało i szczęśliwie trafiły pod Twój adres.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl